Ostatnio wygasłe oferty


Jak o sobie piszą?

Tym, co nas wyróżnia, jest unikalny ekstrakt z torfu. Nazywamy go torfem tołpa® i wzbogacamy nim nasze kosmetyki. Tworzymy je z myślą o kobietach i mężczyznach, którzy nie chcą wybierać pomiędzy skutecznością, naturalnością a bezpieczeństwem. Wiemy, że można te wszystkie korzyści zamknąć w pojedynczym opakowaniu kosmetyku. I robimy to od wielu lat.

Jasne, że staramy się być ekologiczni i dbamy o to, aby w miarę możliwości opakowania pochodziły z materiałów z recyclingu i w całości nadawały się do powtórnego przetworzenia. Równie ważna jest dla nas skuteczność. Opracowując poszczególne receptury, wykorzystujemy regenerujące właściwości torfu i borowiny.

Nieustannie doskonalimy receptury, aby nasze kosmetyki dawały jeszcze lepsze efekty. Bazujemy na innowacyjnych składnikach aktywnych pochodzenia naturalnego i ekstrakcie z torfu, o udowodnionym, dobroczynnym działaniu na skórę. Potwierdzamy skuteczność naszych kosmetyków w badaniach aparaturowych i aplikacyjnych. Dbamy o to, aby nasze opakowania nie tylko na długo zabezpieczały kosmetyk, ale też były przyjazne środowisku. Dla większości naszych produktów wybraliśmy aluminiowe tuby, dzięki czemu kosmetyki dłużej zachowują swoje działanie, a tuby można poddawać recyclingowi w nieskończoność.

Przykładamy niezwykłą uwagę do tego, aby nasze kosmetyki były przebadane alergologicznie, bo mamy świadomość, że nie każda skóra dzielnie toleruje wszystkie składniki. Żaden z nich nie znalazł się tu przypadkowo, każdy pełni określoną funkcję. Nie zależy nam na wydłużaniu opisu na odwrocie opakowania, żeby wyglądało lepiej. To skóra powinna wyglądać lepiej. Dzień po dniu.