Ostatnio wygasłe oferty


Założona w 1995 roku firma Olsen to międzynarodowe przedsiębiorstwo działające w branży mody i stylu zycia, które inspiruje kobiety w ponad 20 krajach. Kochamy modę, zyjemy modą i nieustannie trzymamy rękę na pulsie bieżących trendów, by następnie przekształcić je w wygodne w noszeniu stylizacje o przyjemnym dla oka charakterze. Firma Olsen, tworząca każdego roku 16 nowych kolekcji, stanowią stałą inspirację dla modnych stylizacji i jest ceniona za swoją niezawodność, wysoką jakość projektowanych w Europie modnych ubiorów i ich dostępność w luksusowych butikach na całym świecie.

Jako sklep internetowy z odzieżą damską trafiamy w gusta wielu kobiet o różnych zawodach, pasjach oraz stylu życia. Przede wszystkim oferujemy Tobie ubrania, które pomogą Ci wyrazić siebie w codziennych stylizacjach. Obecnie ubrania z najnowszych kolekcji są dostępne w rozmiarach 34-48. 

Kolekcje OLSEN to kolorowe tkaniny i piękne projekty wzorów, wysokiej jakości materiały i niepowtarzalny wpływ europejski, to serce każdej kolekcji Olsen.