W ciągu 10 lat naszej podróży pomogliśmy ponad 15 000 klientom w ponad 20 krajach, od Australii po Norwegię cieszyć się niezawodnym Internetem, bez konieczności łączenia się z linią telefoniczną.

Dlaczego? Wierzymy, że każdy, bez względu na odległość, powinien mieć możliwość czerpania korzyści z dostępu do sieci WWW. Aby pozostać w kontakcie z przyjaciółmi i rodziną, bawić się w tym postpandemicznym świecie, chcemy umożliwić ludziom życie i pracę zdalną, jeśli się na to zdecydują. 

Oto kilka wspaniałych powodów, dla których warto rozważyć dołączenie do tysięcy innych członków społeczności Brdy.

 

Szybki, stabilny i niezawodny internet 

Nasze rozwiązania nie wymagają kopania i są łatwe do zainstalowania. Po zainstalowaniu i aktywacji będziesz cieszyć się szybkim i niezawodnym Internetem. 

14-dniowa gwarancja zwrotu pieniędzy 

Dzięki naszej 14-dniowej gwarancji zwrotu pieniędzy masz pewność, że jeśli nasza usługa nie spełni Twoich oczekiwań, możesz anulować umowę w ciągu pierwszych 14 dni. 

Nasza gwarancja dopasowania ceny

Jesteśmy przekonani, że oferujemy najlepszą dostępną satelitarną łączność szerokopasmową. Jeśli możesz połączyć się z równoważną usługą gdziekolwiek indziej za mniejszą miesięczną opłate, przebijemy to! 

Umowa na 30 dni - bez długich blokad! 

Dzięki naszej 30-dniowej umowie, jeśli zdecydujesz, że Brdy nie jest dla Ciebie, po prostu anuluj w dowolnym momencie, wystarczy 30-dniowe powiadomienie.