Kup Bilet na Pyrkon powraca! Największy Festiwal Fantastyki odbędzie się w dniach 14-16 czerwca

eBilet - Kup Bilet na Pyrkon powraca! Największy Festiwal Fantastyki odbędzie się w dniach 14-16 czerwca

Kup Bilet na Pyrkon powraca! Największy Festiwal Fantastyki odbędzie się w dniach 14-16 czerwca

Get 0.5% Cashback (Więcej)

Pyrkon powraca! Największy Festiwal Fantastyki odbędzie się w dniach 14-16 czerwca 2024 roku w halach MTP. Wspaniali goście, cosplay, koncerty, planszówki i milion innych atrakcji! Nie może Was tam zabraknąć. Widzimy się w Fantastycznym Miejscu Spotkań. 

Goście specjalni

Gotowi na prawdziwą bombę? Ogłaszamy nie jednego, nie dwóch, a… aż sześciu gości na Pyrkon 2024! Trzymajcie się, bo ta lista naprawdę zrobi na Was wrażenie!

Claudia Christian, amerykańska aktorka, znana z seriali “Babilon 5” oraz “Columbo”, a także z wielu ról głosowych (animacji “Atlantyda – zaginiony ląd”, “Blood of Zeus” i gier: “The Elder Scrolls V: Skyrim”, “Fallout 76” oraz tytułów z serii “World of Warcraft”… i wielu innych!).

Bruce Boxleitner, amerykański aktor telewizyjny i producent filmowy, który stał się najbardziej znany z takich seriali telewizyjnych jak: “Babilon 5” czy “Jak zdobywano Dziki Zachód”. Na pewno kojarzycie go również z kultowej produkcji filmowej z 1982 – klasyki kina sci-fi “Tron” (ale i również nowej odsłony z 2010). Bruce jest także aktorem głosowym.

Clive Standen, brytyjski aktor, znany z takich seriali jak “Wikingowie”, gdzie wcielił się w Rolla starszego brata Ragnara Lodbroka oraz “Camelot”, a także z filmu “Everest”.

Lucy Martin, brytyjska aktorka, znana z roli Ingrid w serialu “Wikingowie” – żony najpierw Björna Lothbroka a następnie Haralda Pięknowłosego.

Nie zabraknie także muzycznych atrakcji! Z polskich zespołów na pyrkonowej Scenie Plenerowej zagra nie kto inny, a… Nocny Kochanek, znany i lubiany zespół heavymetalowy! Z zagranicznych gwiazd zaprosiliśmy już dla Was Burnout Syndromes (zaproszeni dzięki współpracy z Anime Connect), japoński zespół rockowy, który był częścią oryginalnych ścieżek dźwiękowych do anime Haikyuu (opening i ending), Dr. Stone (opening) i Gintama (ending).

#Pyrkon #Pyrkon2024